Насос шприцевий інфузійний Perfusor Compact Plus 8717030

Виробник: B.Braun
Модель: 8717030
Наявність: На складі

 • 70340 грн.


Стислі характеристики
Інструкція по використанню українською мовою Наявність.
Інтервал ТО 24 місяці
Всі характеристики

БЕЗПЕЧНА ОПЛАТА оплата після отримання
БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ від провідних виробників

Сучасний і високоточний шприцевий насос для інфузійної терапії

 • Інсталяція та безкоштовне навчання медичного персоналу ліцензованим інженером;
 • Безкоштовна адресна доставка;
 • Гарантія 60 місяців від виробника на обслуговування і ремонт.

Переваги:

 • Кольоровий дисплей
 • Простий у використанні, що економить час на навчання медичного персоналу
 • Швидкий запуск, так само ощадливо розподіляє час для швидкого введення препаратів
 • Батарея LI-ION
 • Висока точність введення препарату
 • Інтуїтивне введення параметрів
 • Помічник в дозуванні препарату
 • Вбудований блок живлення
 • Вбудована рукоять
 • Вологостійкість класу IP34
 • Потужний корпус, при падінні в рази зменшується ризик поломки апарату

Характеристики

Інструкція по використанню українською мовою Наявність.
Інтервал ТО 24 місяці
Бажане зазначення об’єму інфузії 0,10 - 9999 мл кроком в 0,01 мл.
Гарантія 60 місяців
З’єднання насосів між собою без зовнішніх пристосувань Наявність.
Очікуване споживання енергії 100-240 В, 50-60 Гц
Реєстраційне посвідчення Наявність.
Сигналізація Оптична та акустична сигналізація з текстом допомоги на екрані.
Тип обладнання Інфузійний шприцевий насос.
Захист від вологи IP34.
Швидкість інфузії 0,01 - 999,9 мл / год, 0,01 - 999,9 мл / год в 0,01 мл / год – покроково. Розрахунок швидкості, по часу та об’єму, зміна швидкості без переривання потоку. Кнопки "вгору", "вниз", "лівий" та "правий" можуть бути використані для встановлення десяткових знаків, а також одиниць, десятків, сотень тощо чисел різних значень (наприклад, швидкість потоку). Автоматичне зменшення шумопоглинаючого болюсного об'єму після сигнал тиску при закритті системи (макс. <0.2 мл)
Батарея Операція батареї: Ємність акумулятора при 5 мл / год; Ідентичний акумулятор можна використовувати для шприцевого насоса та волюметричного насоса; Автоматичне заряджання акумулятора під час підключення до мережі; Переключення з мережі на роботу акумулятора без втрати даних або втрати вхідного сигналу; Літій-іонний акумулятор зберігає > 90% початкового заряду після зберігання 12 місяців - зміна заряду без TSC. Точність потоку, як правило, +/- 2%, включаючи витратні матеріали відповідно. IEC 60601-2/24.
Дисплей Світловий графічний дисплей для роботи мережі та акумулятора (регулюється). Кольоровий дисплей: 240 x 320 пікселів із 262K кольорів. Дисплей можна читати під кутом 80 градусів. Нічний режим зі зменшеною яскравістю дисплея; ручне регулювання; автоматичний акумулятор графік. Моніторинг доставки: як світлодіодний; Індикатор запуску на дисплеї. Повністю автоматичний моніторинг усіх функцій, пов'язаних із безпекою, за допомогою 2-х канальних мікропроцесорних систем. Ідентичний інтерфейс користувача для шприцевого та волюметричного насоса. Оновлення програмного забезпечення через адаптер служби USB одночасно (до док-станції) до 18 насосів.
Швидкість болюсноі інфузії 1-1800 мл / год кроком в 0,01 мл / год. Можливості болюса: 1. Об'єм болюсу за болюсом під час введення можна попередньо вибрати (від 0,1мл - до 50мл або макс. об’єм Шприца в мл) 2. Болюс без попереднього вибору об'єму шляхом натискання кнопки. 3. Автоматичний розрахунок швидкості болюсу після введення болюсного об’єму та часу. Болюс у мг, мкг, ІЕ, ммоль, мЕк, необов'язково на основі ваги (одиниця дози / кг), а також в мл; додатково автоматичний розрахунок частоти болюсу після болюсної інфузії
Інтегрований перелік медикаментів Одна і та ж лікарська бібліотека може бути завантажена одночасно через єдиний інтерфейс на станції з до 18 інфузійних насосів у системі з зовнішнім устаткуванням. У насосі можна використовувати до 3000 ліків. Ліки можна розділити на 30 категорій. Ліки можна розділити на 15 профілів пацієнта. Оновлення: можливе централізоване завантаження.У насосі доступні наступні дані про ліки: Показати назву препарату до 34 символів; Різні розміри літер у написі назви ліків, концентрація в дозувальних одиницях (наприклад, xx мг у 50 мл); Стандартне значення для безперервної швидкості в мл / год і в стандартній дозі. Обмеження макс. або мін. Для Швидкості / Дози з попередженням при їх перевищенні. Суворі обмеження для макс. або мін. Швидкості / Дози, які неможливо перевищити і не виконує насос. М’які обмеження для макс. або мін. сумі болюсу / швидкості із застереженням при перевищенні - важка межа для макс. або мін. кількість / швидкість болюсу, яку неможливо перевищити і не виконує насос. Рівень тиску налаштовується для кожного окремого препарату. Назначення різних кольорів на ліки (8 кольорів). Візуальне зображення поточної потужності дози відносно визначених лімітів безпеки для кожного конкретного препарату (кольором, кодуванням, на екрані ...)
Рівень тиску окклюзії в инфузійній системі Тиск регулюється на 9 рівнях від приблизно 0,1 бар до 1,2 бар (або мм рт. Ст.) Рівень тиску завжди змінюється як параметр за замовчуванням. Рівень інфузійного тиску в режимі реального часу постійно видимий, з чітко визначеним обмеженням.
Сервісна служба на території України Наявність
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів