Умови використання

Інтернет-магазин GreenMedical, далі іменований «Продавець» пропонує будь-якій фізичній або юридичній особі, далі іменованого «Покупець», розмістити замовлення і здійснити покупку товарів, фото яких розміщені на сайті greenmedical.com.ua, далі Сайт.

Під час оформлення замовлення на сайті greenmedical.com.ua, Покупець добровільно підтверджує прийняття наступних положень:


1. Загальні положення

1.1. Цей договір є публічною офертою і не вимагає підписання. Угода публічної оферти має таку ж юридичну силу як договір, підписаний на папері.

1.2. Продавець здійснює роздрібну та оптову продаж товарів.

1.3. В рамках цієї Угоди зразком товару визнається дизайн (зображення товару відповідного артикулу) товару.

1.4. Продавець залишає за собою право вносити зміни в цей Договір без попереднього повідомлення Покупця.


2. Права та обов'язки покупця

2.1. Для оформлення замовлення Покупцеві необхідно зареєструватися на Сайті. Реєстрація відбувається за бажанням покупця.

2.2. Покупець здійснює замовлення товарів за каталогом Інтернет-магазину greenmedical.com.ua, і відправляє його Продавцю.

2.3. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик товарів, перед оформленням замовлення, Покупець може звернутися до Продавця будь-яким доступним способом.

2.4. Покупець зобов'язується правильно вказати в замовленні свої прізвище, ім'я, телефон для зв'язку, включаючи код міста, точний і повну адресу доставки, а так же узгодити з Продавцем бажаний день і час доставки. 2.5. Покупець зобов'язується зустріти кур'єра Продавця в певний час за вказаною адресою доставки.

2.6. Покупець має право відмовитися від доставленого товару. При відмові Покупець в повному обсязі оплачує транспортні витрати продавця з доставки товару в місто Покупця і повернення товару в місто Продавця по тарифам кур'єрської служби.


3. Права та обов'язки продавця

3.1. Продавець повідомляє Покупця про прийняття замовлення по телефону і / або електронній пошті, погоджує додаткові характеристики, комплектацію виробів і їх вартість.

3.2. Продавець зобов'язується поставити товари відповідно до отриманого замовленням, в кількості, цінами і термінами, погодженими з Покупцем.

3.3. Продавець гарантує відповідність зовнішнього вигляду замовлених виробів з їх зразками в каталозі. Вага виробів може незначно відрізнятися від зразка в більшу або меншу сторону в зв'язку з унікальністю кожного виробу.

3.4. Продавець гарантує відповідність якості товару, за стандартами України, застосовуваним до товарів.

3.5. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Клієнтом при реєстрації.

4. Доставка

4.1. Доставка товарів здійснюється тільки по території України.

4.2. Продавець докладе всіх зусиль для дотримання строків доставки, узгоджених з Покупцем. Однак, затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.


5. Вартість виробів

5.1. Точна вартість виробу вказана в каталозі інтернет-магазині greenmedical.com.ua

5.2. Ціна товарів на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем перелік товарів зміні не підлягає.


6. Повернення товарів

6.1. Покупець не має права повернути товари належної якості, зазначені в Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну, затвердженому Постановою Уряду України.

6.2. У разі виявлення дефекту, Покупець зобов'язується повідомити про це Продавця протягом 14 днів з моменту доставки замовлення. Для підтвердження дефекту виріб передається на експертизу продавцю. У позитивному випадку Покупцеві відшкодовується повна вартість виробу, включаючи вартість доставки. Після закінчення 14 днів з моменту доставки претензії не приймаються.

6.3. Доставка виробів Продавцю на гарантійний ремонт здійснює покупець.

6.4. Неправильний догляд за товаром, що спричинив зміну кольору вставок і зміна кольору емалі або металу, не є заводським дефектом - вироби з такими дефектами не підлягають поверненню.


7. Інші умови

7.1. Вся інформація, надана Покупцем Постачальнику, не може бути передана для ознайомлення і / або використання третім особам, за винятком письмового дозволу Покупця на передачу цієї інформації і випадків, коли цього вимагає українське або міжнародне законодавство і / або органи влади з дотриманням законної процедури.

7.2. До відносин між Покупцем і Продавцем застосовується право України.

7.3. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця будь-яким доступним способом. Усі виникаючі суперечки сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів. При неможливості досягти угоди суперечка буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.