Політика конфіденційності

Політика конфіденційності та захисту персональних даних (інформації)

Політика конфіденційності та захисту персональних даних (далі «Політика»), яка викладена нижче, надає уяву про те, яку інформацію збирає GreenMedical та як ми її використовуємо. Компанія GreenMedical забезпечує захист персональних даних кожної особи, яка відвідує інтернет-магазин GreenMedical, спілкується з нами або купує товари у інтернет-магазині GreenMedical. Інформація, яку Ви надаєте, використовується з метою опрацювання Ваших замовлень та з метою здійснення Вами найбільш вдалої покупки. Компанія GreenMedical зберігає та обробляє інформацію у відповідності до Закону України «Про інформацію» та інших нормативно-правових актів.

Надання інформації третім особам

З метою задоволення Ваших потреб, ми залучаємо інших осіб для виконання різноманітних функцій, наприклад: оформлення та доставки замовлень, проведення маркетингових та рекламних заходів, обробки платежів за кредитними картами, надання інших послуг. Такі особи можуть мати доступ до наданої Вами персональної інформації, тільки у випадку та в обсягах необхідних для виконання функцій, пов'язаних з виконанням Ваших замовлень, проте не можуть використовувати таку інформацію з будь-якою іншою метою та повинні зберігати конфіденційність такої інформації. Ми, також, можемо використовувати персональну інформацію для повідомлення Вас про важливі зміни у нашому інтернет-магазині GreenMedical, оновлення товарного асортименту ,спеціальні пропозиції тощо, які, на нашу думку можуть Вас зацікавити.

Прийняття даних умов

Використовуючи інтернет-магазин GreenMedical, Ви погоджуєтесь з цією Політикою конфіденційності та захисту персональних даних. У разі, якщо Ви не згідні з цією Політикою, будь-ласка не користуйтесь інтернет-магазином GreenMedical. Компанія GreenMedical залишає за собою право змінювати та/або доповнювати цю Політику у будь-який час без будь-якого попереднього повідомлення про це. Зміни вступають в дію через 7 днів після їх опублікування у відповідному розділі сайту.

Подальше використання Вами інтернет-магазина GreenMedical означає Вашу згоду з такими змінами та доповненнями.