Славін 1 л 23002

Новинка
Виробник: Лаверна
Модель: 23002
Наявність: На складі

  • 435 грн.БЕЗПЕЧНА ОПЛАТА оплата після отримання
БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ від провідних виробників

Славін - дезинфікуючий засіб для дезинфекції інструментів поверхонь та достерилізаційного очищення виробів медичного прихзначення в тому числі дезинфекції високого рівня стерилізації.

Славін має широкий спектр антимікробної дії: бактерицидні (включаючи збудників туберкульозу), віруліцидні (включаючи збудників гепатитів, групи вірусів поліомієліту та СНІДу), фунгіцидні (включаючи гриби роду Candida і патогенні дерматофіти), спороцидні властивості.

Славін призначений для дезінфекції та очищення всіх видів поверхонь, поверхонь особливо - чутливої ​​апаратури (в т.ч. наркозно-дихальної апаратури, датчиків для ультразвукової діагностичної апаратури), посуду, білизни, предметів догляду за хворими, прибирального інвентарю, санітарно-технічного інвентарю, дезінфекції та передстерилізаційного очищення виробів медичного призначення (включаючи гнучкі і жорсткі ендоскопи, і інструменти до них).

Склад препарату: полігексаметиленгуанідину гідрохлорид (ПМГМГ гідрохлорид) - 4,5%; глутаровий альдегід - 2,5% (активно-діючі речовини), функціональні добавки, вода демінералізована - до 100,0%.

Виробник: ТОВ "Лаверна", Україна.Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів