Мелісептол Рапід 1000 мл 19108

Ваша знижка: -10%
Лідер продажу!
Виробник: B.Braun
Модель: 19108
Наявність: На складі

  • 324 грн.292 грн.БЕЗПЕЧНА ОПЛАТА оплата після отримання
БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ від провідних виробників

Для обробки поверхонь - ефективність досягається через 1 хв.

Склад:

  • 1-пропанол (пропіловий спирт) 50,0 ± 2,5%;
  • Дідецілдіметіламмоній хлорид - 0,075 ± 0,004%;
  • Функціональні компоненти.

Призначення:

  • Для дезінфекції невеликих за площею поверхонь в приміщеннях, в тому числі обладнання, предметів обстановки (стільців, ліжок, матраців і т. П.), Приладів, важкодоступних Для обробки і вимагають швидкого знезараження і висихання при інфекціях бактеріальної (включаючи туберкульоз), вірусної і грибкової (кандидози, дерматомікози) етіології;
  • Для дезінфекції в лікувально-профілактичних установах (в тому числі в стоматологічних кабінетах, приймальних відділеннях, реанімаційних, операційних, оглядових кабінетах, перев'язувальних, кабінетах амбулаторного прийому і т п.);
  • У лабораторіях (в тому числі мікробіологічних);
  • Для дезінфекції на об'єктах комунального господарства (перукарень, готелях, гуртожитках, установах соціального забезпечення, лазнях і інших).

Консистенція, властивості: прозора, безбарвна рідина зі спиртовим запахом.

Фасовка: флакони місткістю 0,25 л і 1,0 л з спреєм; в круглих флаконах місткістю 0,25 л, каністри місткістю 5 л.

Мікробіологія: засіб «Мелісептол рапід» має бактерицидну дію відносно грамнегативних і грампозитивних бактерій (включаючи мікобактерії туберкульозу), віруліцидної (щодо збудників поліомієліту, гепатиту В, ВІЛ-інфекції) і фунгіцидною активністю (щодо збудників кандидозу і трихофітії).

Токсичність: за параметрами гострої токсичності по ГОСТ 12.1.007-76 дезінфікуючий: засіб «Мелісептол рапід» відноситься до 4-го класу малонебезпечних речовин при введенні в шлунок і нанесенні на шкіру. Не володіє і резорбтивними властивостями при контакті з шкірними покривами.

Застосування: поверхні рівномірно зрошують засобом за допомогою ручного розпилювача з відстані 30 см до їх повного зволоження. Норма витрати засобу - 50 мл / м2 поверхні. Одномоментно рекомендується обробляти не більше 1/10 площі приміщення. Дезінфекцію невеликих за площею поверхонь на об'єктах комунального господарства (готелях, гуртожитках, установах соціального забезпечення та інших) проводять способом зрошення при часу знезараження не менше 1 хвилини. У перукарнях і лазнях дезінфекцію проводять способом зрошення з подальшою експозицією не менше 3 хвилин.

Термін зберігання: 3 роки.

Умови зберігання: зберігати засіб слід відповідно до правил зберігання легкозаймистих рідин при кімнатній температурі, на відстані від нагрівальних приладів не менше 1м, далеко від відкритого вогню і прямих сонячні); променів. Не допускається зберігання спільно з лікарськими засобами.

Особливості: електричні прилади повинні бути вимкнені і охолоджені перед обробкою. Перед обробкою поверхні, мало стійкі до спирту (наприклад, плексиглас) повинні бути протестовані. При дотриманні норми витрати не потрібно використання засобів індивідуального захисту органів дихання.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів


"> дезинфекция, дезинфицирующее средство, дезсредство, дезсредства, дезинфекция поверхностей, дезинфекция инструментов, средство для дезинфекции, дезсредств, антисептики, стерилизация, спрей для дезинфекции, средство от бактерий, дезінфекція, дезінфікуючий засіб, деззасобів, деззасоби, дезінфекція поверхонь, дезінфекція інструментів, засіб для дезінфекції, деззасобів, антисептики, стерилізація, спрей для дезінфекції, засіб від бактерій, ltpsyatrwsz? Fynbctgnbr? Ltpsyatrwsz hfy