Стабімед фреш 1 л 24004

Новинка
Виробник: B.Braun
Модель: 24004
Наявність: На складі

  • 775 грн.БЕЗПЕЧНА ОПЛАТА оплата після отримання
БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ від провідних виробників

Засіб для дезинфекції та достерилізаційного очищення виробів медичного призначення в тому числі гнучких та жорстких ендоскопів.

Cтабімед Фреш - Концентрат для дезінфекції, у тому числі суміщеної з очищенням ручним способом, виробів медичного призначення з різних матеріалів - металів, пластмас, гум, скла (включаючи хірургічні і стоматологічні інструменти, ендоскопи та інструменти до них); очищенням механізованим способом (з використанням ПЗВ) виробів медичного призначення (включаючи хірургічні і стоматологічні інструменти) з різних матеріалів - металів, пластмас, гум, скла.

Застосування:

Не містить альдегідів. Час дезінфекції в ультразвукових мийках 1% розчином засобу на понад 30 хв, 2% розчином засобу - не більше 15 хв., Ручним способом 1% розчином засобу - не більше 60 хв, 2% готовим розчином засобу - не більше 30 хв. Режими ПСО не суміщеного з дезінфекцією ВМП, включаючи гнучкі і жорсткі ендоскопи робочим розчином не більше 1%.

Склад:

Містить в своєму складі кокопропілендіамін (N-додецілпропан-1,3-діамін) 20%, неіоногенні поверхнево активні речовини (ПАР) та інші функціональні компоненти: інгібітор корозії, ароматизатори. рН концентрату засобу не менше 9,9 і не більше 10,2. pH 1% робочого расвтора 8,7-9,3.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів